Finále Miss aerobik Junior

Michaela Kopkášová z Ostravy, které bylo 17let,  získala v červnovém Finále titul Miss aerobik Junior 2016. Druhá skončila Nela Vohradská z Nymubrka a zároveň i titul Miss aerobik Sympatie za největší počet "like" na facebookových stránkách Miss aerobik a třetí skončila Nela Šenková z Blanska. Po skvělé přípravě na několik soustředěních, kterou vedla osobní trenérka z Fitness Victory Praha Jana Schwarzová, ředitelka Miss aerobik Junior, dívky bojovaly o titul ve třech disciplínách ( vlastní sestava aerobik & dance, konverzace s moderátorem Petrem Vojnarem a promenáda v plavkách) a ještě se ukázaly ve společné úvodní skladbě.

Zoom gallerySoutěžní disicplínu - volná sestava v aerobiku či tanci vyhrála skvělou sestavou Eliška Fajfrlíková,druhé místo patřilo Barboře Bucháčkové (obě z Plzně) a třetí Michaele Kopkášové. V konverzaci s moderátorem Petrem Vojnarem a v promenádě v plavkách se nejvíce portocům líbila právě budoucí vítězka Michaela Kopkášová. Také obě Nely se umístily na medailových pozicích, když Nela Šenková získala stejný počet bodů za konverzaci jako vítězka a Nela Vohradská byla třetí. A v promenádě v plavkách zase byla druhá Nela Vohradská a třetí Nela Šenková.

Celé Finále, které měly Juniorky společně s Finále Miss aerobik Kadet a Missis aerobik, se uskutečnilo v krásném prostředí hotelu Olšanka v Praze 3 za natáčení televizních kamer. Hodinový záznam pak odvysílala televizní stanice O2TV Sport. V rámci finále zazpíval i talentovaný zpěvák ze Superstar Martin Šafařík, který také byl v porotě stejně tak jako módní navrhářka, která oblékla dívky do společenských šatů Marta Musilová. Sportovní dresy, ve kterých dívky soutěžily ve volné sestavě, věnovala finalistkám firma Opium Sport. Hlavní cenu, rotoped, darovala vítězce firma Tunturi. Finalistky obdržely další zajímavé ceny od hlavního sponzora Tunturi, ale dárky i od vlasového studia Bomton a další suvenýry.

Miss Aerobik 2017 > Soutěže > Miss aerobik Junior 2016 > Finále Miss aerobik Junior