Do finále postoupilo 10 MiniMiss aerobik

Zoom galleryV soutěži nejmenších dívek v kategorii MiniMiss aerobik měla porota na celorepublikovém Semifinále také těžkou roli.  Krásné sportující princezny bojovaly o 10 finálových míst, aby se na podzim utkaly po přípravných tréninkových soustředění o titul MiniMiss aerobik 2017.  V Semifinále třicítka vybraných dívek z regionálních kol ukázala jak ovládají skvěle aerobik. Jejich dovednost, souhru s hudbou a lektorkou prověřila lektorka aerobiku Hana Rieplová.

Důvtip a pohotovost, ale i půvab v krásných společenských šatech předvedly v rozhovoru s moderátorem. Nejvíce bodů získaly a do finále, které se uskuteční ve Sportovní hale Věry Čáslavské v Černošicích, postoupily:  Aneta Bedrnová, Eliška Epingerová, Veronika Glembeková, Tereza Malinová, Sára Matochová, Veronika Nováková, Sára Střihavková, Veronika Uchytilová, Julie Vrchotová, Veronika Zadáková. Za odměnu dostaly finalistky dárky od hlavního sponzora Miss aerobik Tunturi, domácí posilovací náčiní.

Přípravu na dvě finálové disciplíny : společná skladba aerobiku s krátkou vlastní sestavou a módní přehlídka s rozhovorem s moderátorem převzala Hana Rieplová. Na dvě tréninková soustředění a finálové vystoupení v aerobiku oblékne do sportovního firma Michaely Diviš Kottnerové MK Styl.

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Do finále postoupilo 10 MiniMiss aerobik