Finále 2016

img_3216.jpgFinále Miss aerobik Kadet 2016 se uskutečnilo v Kongresovém sále Hotelu Olšanka v Praze 3 na konci června. Ačkoliv se připravovalo na finále 10 dívek ve věku 10 až 13 let, jedna z nich musela ze zdravotních důvodů odstoupit, takže o titul bojovalo nakonec dívek 9 - 1. Tereza Rusá, 3. Nela Dobiášová, 4. Alžběta Hujerová, 5. Viktorie Charvátová, 6. Vanda Šimková, 7. Tereza Chrástová, 8. Michaela Kotalová, 9. Erika Fencová, 10. Tereza Musilová.

V úvodu se představily ve společném exhibičním vystoupení, které pro ně  připravila vedoucí týmu a choreografka a trenérka sportovního aerobiku Mgr. Ea Trhoňová.

A poté se rozběhly boje o tituly. Všechny přeedvedly skvělé sestavy aerobiku. Mnohé se předvedly v dobrém světle při konverzaci s moderátorkou Bárou Mottlovou a v šatech Desigual si vyzkoušely roli modelek při módní přehlídce.

Titul Miss aerobik Kadet 2016 vybojovala Tereza Musilová, když jí korunku předávala Miss aerobik Kadet 2015 Zuzana Ondová. Titul I. vicemiss aerobik Kadet 2016 patří Viktorii Charvátové, kterou korunovala loňská I. vicemiss aerobik Kadet Tereza Strejčková. A korunku II. vicemiss aerobik Kadet předala Vandě Šimkové Tereza Dejčíková.