Finalistky o titul Miss aerobik Sympatie 2017

Představujeme vám 11 půvabných, sportovně založených dívek z celé České republiky ve věku 18 až 24 let, které se připravují na Finále Miss aerobik ( Praha 3, Hotel Olšanka, sobota 18. 11. 2017 od 18:30 h).

Po rozkliknutí portrétu se dočtete o jejich životě a plánech do budoucna a můžete si prohlédnout i další fotografie pořízené jak v ateliéru, tak i na soustředění v Penzionu Hulín. 

Pokud své favoritce ( startovní číslo a jméno a příjmení) či favoritkám pošlete svůj hlas na naši emailovou adresu: , pak finalistka získá 10 bodů do soutěže Miss aerobik Sympatie.

Ta, která v součtu bodů z našich stránek a počtu like z Facebooku ( Miss.Aerobik) získá nejvyšší počet, pak získá titul Miss aerobik Sympatie a čekají ji krásné ceny od našich sponzorů: balíček produktů od Tunturi, Fitness Menu,  Slim Pasta a dalších.

Děkujeme našim partnerům za spolupráci na soutěži Miss aerobik Sympatie: Petr Krupička-fotograf: www.dancephoto.cz, stejně tak i Mariánu Juskaninovi za některé fotografie, vizážistkám a kadeřnicím společnosti Lucie Kadlecové www.yourmakeup.cz, paní Štěpánce Thot - Kurfuřtové, www.stefany-sperky.cz, za šperky na foto portrétů finalistek,  www.nikeprague.cz za sportovní oblečení a firmě K-styl Kladno za věnování orginálních plavek.

Zoom gallery

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Finalistky o titul Miss aerobik Sympatie 2017