Missky si užívaly u bazénu, na čtyřkolce, na bowlingu

Zoom galleryFinalistky Miss aerobik 2017 si na tréninkovém soustředění v resortu Hulín u Sedlčan ve volných chvílích užívaly u bazénu, na čtyřkolách, ale i při józe, fyzioterapii Evy Trhoňové či na bowlingu. Počasí přálo a tak mohly ukázat svoje vysportovaná těla ve svých či finálových plavkách. V bazénu si protáhly svaly při aquaaerobiku. A protože majitel resortu Vlastimil Hejsek a jeho přátelé mají ve svém motoparku kromě vytuněného auta také čtyřkolku, netrvalo dlouho a dívky ho přemluvily k zapůjčení. 

Škoda,že okolo Sedlačan nejsou dlouhé roviny, kde bych to asi více rozpálily. I tak měly všechny po zkušební jízdě obrovskou euforii. Jak je vidět, i krásné aerobičky jsou rozené závodnice. Však proto dostane vítězka od hlavního sponzora naší soutěže Louda Auto nové auto Škoda Rapid, tak jako loňská vítězka Žofie Zitová.

V resportu Hulín mohly finalitky využít dalších atrakcí, které se nabízely, tenisové kurty, kurty na beachvolejbal, přírodní terény na běhání či uklidnění se při józe. A večer? To se šlo na bowling. I když některé z 11 dívek měly na bowlingu premiéru, přece jen se jim dařilo. Zkrátka, aerobik dává všem základy ke každému sportu a také chuť se hýbat, soutěžit a něčeho dosáhnout.

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Missky si užívaly u bazénu, na čtyřkolce, na bowlingu