Natálie Eiseltová vybojovala titul Miss aerobik Junior 2017

Zoom gallery V letošním roce vybojovala titul Miss aerobik Junior 2017 Natálie Eiseltová z Hostivice, studentka třetího ročníku Gymnázia Jana Nerudy v Praze. Titul I. vicemiss aerobik Junior 2017 získala Tereza Žampová z Mladé Boleslavi a titul II.vicemiss aerobik Junior 2017 patří Marice Podlucké z Hradce Králové, letošní mistryni Evropy ve sportovním aerobiku v týmech.

 

Juniorky, které přijely na celorepublikové Semifinále Miss aerobik Junior, svedly dramatický boj o titul. Dvacítka krásek skvěle cvičila aerobik podle lektorky Jany Boučkové. Do čela se dostala půvabná blondýnka Marika Podlucká a první místo jí ještě patřilo i po představení sebe sama porotcům a divákům v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi, kde v porotě byl mimo jiné i poslanec Poslanecké sněmovny ČR Ing. František Petrtýl.

Porota v čele se zakladatelkou soutěží Miss aerobik Mgr. Janou Čejkovou, prezidentkou Českého svazu aerobik, FISAF.cz Mgr. Janou Havrdovou, Martinou Kopřivovou, ředitelkou MA Models a dalšími nejdříve zvolila 10 finalistek. A o tituly se utkaly při další, třetí disciplíně – konverzace na vylosované téma s moderátorem Lubošem Dvořákem. A právě při ní získala Natálie Eiseltová titul, skvěle si vedla i Tereza Žampová a třetí nakonec skončila favorizovaná Marika Podlucká. Ale i ostatní finalistky si vedly výborně. I proto jim všem patří poděkování a mohou se všechny chlubit, že se staly finalistkami Miss aerobik Junior 2017: Nela Carsková, Simona Krásná, Lenka Milerová, Adéla Pacáková, Barbora Sofínová, Marie Sýkorová, Veronika Švábová.

 

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Natálie Eiseltová vybojovala titul Miss aerobik Junior 2017