Nočního nakupování v prodejně Nike Prague se zúčastnila i vítězka soutěže Miss aerobik 2016

Sportovní móda a všichni příznivci sportu a fitness. Tak vypadaly exkluzivní nákupy v pražské prodejně Nike Prague. A Miss aerobik u toho samozřejmě nesměla chybět.

Zoom gallery

Vítězka 19. ročníku Miss aerobik Žofie Zitová spolu s její finálovou kamarádkou Štěpánou Lenderovou během nočních nákupů jen zářily a ve společnosti VIP osobností se rozhodně neztratily. Celým večerem provázela moderátorka Gábina Partyšová a nakoupit si sportovní oblečení, obuv a doplňky za zvýhodněné ceny přišla celá řada známých osobností. Nechyběla tu olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová nebo slavný režisér Jiří Menzl s jeho manželkou Olgou Menzlovou. Událost si nenechala ujít ani prezidentka soutěže Miss aerobik Jana Čejková spolu se sponzory soutěže - majitelem Penzionu Hulín panem Vlastou Hejskem a majitelem značky Fitness Menu Michalem Filípkem. S finalistkami Miss aerobik se také setkal spolumajitel prodejny Nike Prague Aleks Isirov, který potvrdil, že i finalistky Miss aerobik 2017 budou cvičit v dresech Nike.

Vlajková loď NIKE v České republice, firma Nike Prague, se stala hrdým partnerem 19. Ročníku Miss aerobik. Finalistky Miss aerobik 2016 oblékala nejen během půlročních příprav na finále, ale samozřejmě také během samotného finálového večera, který se uskutečnil 14. listopadu 2016 v Kongresovém sálu Hotelu Olšanka Praha. Jak to dívkám ve sportovní kolekci od firmy Nike Prague během Finále slušelo, se můžete podívat v naší galerii: http://www.missaerobik.cz/finalovy-aerobik-miss-aerobik-2016.

Atmosféra nočních nákupů v Nike Prague byla báječná, a pokud jste se tentokrát nestihli zúčastnit, nezoufejte. Tato akce se v prodejně Nike Prague pravidelně opakuje. O dalším pokračování vás budeme informovat na našem Facebooku:  https://www.facebook.com/Miss.Aerobik/.

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Nočního nakupování v prodejně Nike Prague se zúčastnila i vítězka soutěže Miss aerobik 2016