O nás

O Miss Aerobik a jeho pořadateli

Vize projektu soutěží o tituly Miss aerobik: "Hledáme půvabné sportující dívky. Otevíráme jim dveře do světa!"

Miss aerobik jako projekt soutěží  objevuje krásné dívky se sportovním talentem , které se díky aktivnímu životnímu stylu, posilováním volních vlastností a prosazováním zdravého stravování stávají vzory pro všechny generace ženské populace.

 

Projekt soutěží Miss aerobik patří mezi nejvýznamnější soutěže v oblasti krásy a sportu v České republice. Jako jediná soutěž svého druhu precizně propojuje atributy klasických soutěží miss a skutečných dovedností sportovních krásek. Letošní ročník chce oslavit 20letou tradici. Oslovuje široké spektrum veřejnosti, včetně regionů, a především nabízí intenzivní a efektivní prezentaci partnerů v souladu s jejich obchodními a marketingovými cíli.

Mise

  • propojujeme sport ve spojení s ženskou krásou
  • umožníme soutěžícím seberealizaci a získání nových možností v uplatnění
  • přinášíme atraktivní show pro diváky a fanoušky
  • podílíme se na propagaci zdravého životního stylu
  • pro naše partnery rozvíjíme nové reklamní produkty na trhu

 

Zakladatelkou soutěží Miss aerobik ( Mini, Kadet, Junior, Miss a Missis) je Mgr. Jana Čejková. Před mnoha lety založila nejdříve soutěž Miss cvičitelka a vloni korunovala v pořadí dvacátkou vítězku Miss aerobik. , která soutěže před mnoha lety založila a korunovala vítězky a pro televizní vysílání byla spoluautorkou či autorkou televizních scénářů. Soutěže řídí společně s  profesionálním managementem majícím zkušenosti jak z minulých ročníků a mezinárodního obchodního prostředí, tak i z oblasti vrcholových sportovních soutěží, show businessu, modelingu a organizování soutěží krásy. Společnost vlastnící ochranné známky k soutěžím Miss aerobik - Esprit Team pronajala výhradní licenci na pořádání soutěží Miss Aerobik, respektive Miss Aerobic & Fitness společnost Corp Production. Prezidentkou Miss Aerobic & Fitness se stala Regina Gabajová, výkonnou ředitelkou je Veronika Krohová.

 

V letošním roce hledáme 20. vítězku Miss aerobik ve spolupráci s Českým svazem aerobiku FISAF.cz a hlavních partnerů – společnosti TUNTURI, Louda Auto a.s., Penzion Hulín, FITNESS MENU a dalších. Vítězka získá mimo jiné roční pronájem auta Škoda Rapid.