Pátrací mise po 20. Miss aerobik a Fitness byla spuštěna

Soutěž Miss aerobik vstoupila do dalšího ročníku, který bude letos jubilejní. Dvacet let se snažíme hledat krásné sportující dívky, které vyznávají aktivní a zdravý životní styl a ukázat je veřejnosti jako vzory či ideální ženy. Však za tu dobu se mnohé staly ikonami veřejnosti. Nejinak tomu je i letos. Tak jako každý rok, začínáme veřejnými výběrovými koly, která proběhnou letos na jaře.

Zoom galleryLetošní regionální výběrová kola Miss aerobik tour jsou o trochu jiná než ta předchozí. Kromě krásných dívek, které se věnují aerobiku, ať již závodně nebo amatérsky, hledáme i dívky, které jsou zapálené do tance a fitness stylu. Věříme, že o krásná vypracovaná těla, pohotové a odvážné dívky nebude ani v letošním ročníku nouze.

I v roce 2017 pokračujeme ve spolupráci s Českým svazem aerobiku a fitness, FISAF.cz. Některá regionální výběrová kola se proto uskuteční i v rámci závodů FISAF.cz. První soutěžní kolo je už za námi. Konalo se v Českých Budějovicích na konci ledna a bylo nabité energií a chutí závodit. Do sportovní haly Jihočeské Univerzity dorazilo více než dvě stovky dívek, které se snažily vybojovat postupové místo v soutěži. Report z této akce zveřejníme již brzy. 

Další města navštíví tým Miss aerobik v čele se zakladatelkou soutěží Mgr. Janou Čejkovou a kralující vítězkou Žofií Zitovou i s I. Vicemiss aerobik Terezou Jedličkovou, II. Vicemiss aerobik Zuzanou Danihelovou a dalšími úspěšnými finalistkami, aby vybraly nejpůvabnější sportovkyně do celorepublikového červnového semifinále.

Novinkou je pro všechny zájemkyně o soutěž Miss aerobik a jejich fanoušky a diváky je zapojení Petra Krupičky s jeho týmem z Dancefoto. Ve sportovní hale postaví velký mobilní fotoateliér a budou dokumentovat celý průběh dne.  Zájemci si mohou pak vybrat fotografie a na počkání si je nechat vytisknout.

 

Plánované zastávky Miss aerobik tour jsou:

25. 2.     Plzeň (sportovní hala TJ SLAVOJ Plzeň, Třebízského 12)

11. 3.     Mladá Boleslav (Sportovní hala u 5. ZŠ Mladá Boleslav, Zalužanská 1273)

  8. 4.     Praha (Sportovní hala ZŠ Petřiny Jih, Šantrochova 1800)

28.4.      Ostrava (Sportovní hala Sareza, Hrušovská 2953/15, Ostrava – Přívoz)

21. 5.     Liberec

28. 5.     Hradec Králové 

  Zoom gallery

Semifinálová kola Miss aerobik 2017 proběhnou v pražské žižkovské hale TJ Spoje Praha. Rozdělená budou do dvou dnů:

24. 6. Semifinále a Finále Miss aerobik a fitness kadet (2006, 2005, 2004), junior (2003, 2002, 2001, 2000), Missis (nad 28 let, od ročníku 1990)

25. 6. Semifinále Miss aerobik a fitness (1991 - 1999), MiniMiss (2007, 2008, 2009).

Finále letošního ročníku Miss aerobik a fitness a MiniMiss aerobik se uskuteční 18. listopadu 2017 v Praze.

Stále nevíš proč se do soutěže přihlásit? Kromě prestižního titulu na tebe čeká řada hodnotných cen. Tou hlavní bude pronájem luxusního vozu od firmy Louda Auto, a.s., těšit se budeš moci na produkty firmy TUNTURI, sportovní oblečení od firmy Nike Prague, stravování od Fitness Menu a další zajímavé ceny.

Tak neváhejte a přihlašte se do dalšího ročníku Miss aerobik 2017. Třeba se právě ty staneš 20. Miss aerobik a fitness a převezmeš vítěznou korunku od kralující Miss aerobik Žofie Zitové a odjedeš domů v novém autě od dárce hlavní ceny Louda auto!

 

Miss Aerobik 2017 > Finále 2017 > Miss aerobik - záznam z finále v ČT Sport > Pátrací mise po 20. Miss aerobik a Fitness byla spuštěna