Známe první jména semifinalistek. Koukněte se, kdo uspěl v Českých Budějovicích.

První soutěžní kolo je za námi. Konalo se v Českých Budějovicích na konci ledna a Miss aerobik ho pořádala ve spolupráci s Českým svazem aerobiku a fitness, FISAF.cz. Do sportovní haly Jihočeské Univerzity dorazily více než dvě stovky dívek, které se snažily vybojovat postupové místo v soutěži. A jejich chuť závodit byla velká.

Zoom gallery

Z aerobiku dívky prověřila lektorka Iva Fošumová, která předvedla úžasnou lekci plnou zajímavých nápadů.  V porotě usedly loňské úspěšné finalistky - Miss aerobik 2016 Žofie Zitová, I. vicemiss aerobik 2016 Tereza Jedličková, vítězka soutěže o titul Miss aerobik sympatie O2TV Sport Natálie Víšková a finalistka Anna Sekaninová. Cenné body rozdávala i prezidentka soutěže Miss aerobik Mgr. Jana Čejková.

Z výběrového regionálního kola Miss aerobik 2017 v Českých Budějovicích postoupilo do celostátního Semifinále, které se uskuteční 25. 6. 2017, 10 dívek v kategorii Miss aerobik Junior a také v kategorii Miss aerobik Kadet.

Postupující ve věkové kategorii Miss aerobik Junior: Eliška Šnajdrová (č.6), Sára Volková ( č. 9), Simona Kozáková (38), Tereza Mašková (39), Tereza Oulíková (42), Adéla Vandasová (44), Natálie Tržilová (45), Eliška Pechmanová (58) a Vanessa Hnátová (77).

Postupující v kategorii Miss aerobik Kadet: Lucie Dandová, Veroníka Mandová, Karolína Beranová, Tereza Chrástová, Adéla Musílová, Rozálie Nováková, Tereza Rusá, Tereza Havlíčková, Elizabet Mikušová, Nicol Ondřasinová, Barbora Krajčová.

V kategorii Missis aerobik soutěžila jedna odvážná žena, maminka dvojčátek Edita Šťastná.

Zaplnit se mohlo také deset postupových míst v hlavní kategorii soutěže Miss aerobik a Fitness 2017. Do semifinále se probojovaly Dagmar Vlčková, Diana Zímová, Lenka Machová, Eliška Fajfrlíková, Martina Průchová, Adéla Jehcová, Barbora Albrechtová, Kateřina Krásná, Martina Vencovská, Nikola Mrázová, Tereza Balgová. 

První tři vítězky v jednotlivých kategoriích vždy obdržely dárky od našeho hlavního sponzora soutěže firmy Tunturi.

Velké poděkování patří trenérce a organizátorce této úspěšné akce Romaně Beranové.

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Známe první jména semifinalistek. Koukněte se, kdo uspěl v Českých Budějovicích.