Losování startovních čísel 11 finalistek

Zoom galleryV pražském Fitness Victory, které se stalo partnerem soutěží Miss aerobik, našly finalistky domovské prostředí nejen na společné focení, které se odehrávalo na I. tréninkovém soustředění, tak i na posilování, nácviku choreografií pro Finále, vlastních sestav, semináře o zdravé výživě, osobním růstu, atd.

Právě na I. soustředění si 11 finalistek vylosovalo z rukou majitele Fitcentra Jiřího Vilímka startovní čísla pro Finále, které se ukusteční v Praze, v KS Hotelu Olšanka v pondělí 14. 11. od 20 h. O titul Miss aerobik 2016 budou bojovat dívky s následujícími startovními čísly: Lucie Minářová (1.), Klára Melišíková(2.), Natálie Víšková(3.), Nicol Tejcová (4.), Tereza Jedliřová (5.), Lenka Tydlitátová (6.), Štěpána Lenderová (7.), Kristýna Slouková (8.), Anna Sekaninová (9.), Zuzana Danihelová (10.), Žofie Zitová (11.).

Celé soustředění se neslo v duchu foografování, úpravy vizáže a vlasů. Spoustu fotografií pořídil Marián Juskanin, které najdete i v rubrice Miss aerobik - hlasování o titul Miss aerobik Sympatie 2016.

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Losování startovních čísel 11 finalistek