20. titul Miss aerobik ČR 2017 získala dvacetiletá Natálie Pilná !

Zoom galleryVe 20. finále Miss aerobik ČR, které se uskutečnilo v pražském Congress & Wellness Hotelu Olšanka, zvítězila dvacetiletá studentka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Natálie Pilná z Hradce Králové. Sportovně založenou půvabnou dívku korunoval David Svoboda, olympijský vítěz v moderním pětiboji. Jak vítězku, tak i I. vicemiss aerobik Sára Vartová z Děhylova, II. vicemiss aerobik Sabina Škrabská z Horního Bezděkova, ale i Miss aerobik Sympatie Kateřina Kautská ozdobily jejich hlavy originální korunky s drahokamy z dílny Stefana-šperky.  První tři dívky navíc získaly vouchery na týdenní zájezd do lyžařského ráje ve Francii od CK Beta Tour, vouchery na školení Core Českého svazu aerobiku a fitness, vouchery na sportovní zboží od Nike Prague a Fitness Menu. Společnosti TUNTURI, specializující se na domácí fitness věnovala spoustu cen a především si všechny finalistky odvážely domů luxusní domácí rotopedy této značky. Vítězka pak získala také klíčky od nového auta Škoda Rapid, které jí na rok zapůjčila společnost Louda Auta. 

Jedenáct půvabných dívek usilovalo o vítězství ve finále, které moderovali Mgr. Jana Havrdová a Petr Vojnar  ve čtyřech disciplínách. Nejdříve porota, které předsedala zakladatelka a ředitelka soutěží o titul Miss aerobik Mgr. Jana Čejková a v níž zasedl mimo jiné i David Svoboda, ředitelka MA Models Martina Kopřivová, odstupující Miss aerobik 2016 Žofie Zitová a další, hodnotila volnou sestavu v aerobiku a fitness, následoval závod na rotopedu, konverzace a promenáda v plavkách. Porota měla skutečně těžkou roli, protože finalistky svedly ve všech disciplínách vyrovnaný boj. V aerobiku vyhrála nejmladší z finalistek Aneta Rosenbergová z Kosořic, v závodu na rotopedu ujela nejvíce metrů za minutovou jízdu Kateřina Wernerová z Liberce, v konverzaci s moderátorem získala prvenství Sabina Škrabská a při promenádě v plavkách se nejvíce líbila Natálie Pilná.  Čtyřboj sportovních krásek plný napětí a krásných okamžiků bude ze záznamu vysílat Česká televize Sport v sobotu 25. 11. od 21 hodin.

O bouřlivou diváckou kulisu Finále se postarala i desítka finalistek MiniMiss aerobik. Osmi až desetileté sportovní princezny svedly boj o titul ve dvou disciplínách, módní přehlídka a rozhovor s moderátorkou a společný aerobik s krátkou ukázkou sestavy.  Vítězství o obou disciplínách a tedy i titul MiniMiss aerobik 2017 získala devítiletá Aneta Bedrnová z Poděbrad, druhé místo vybojovala ještě osmiletá Veronika Uchytilová ze Stráže nad Nisou a třetí místo patří desetileté Veronice Novákové ze Zlína.

Všechny půvabné dívky, které na cestě k finále získaly nejednu zkušenost do života, na soustředěních a i na Finále zásobovala vybraným zdravým jídlem společnost Fitness Menu, hlavní partner. Finalistky dostaly sportovního oblečení od prodejny Nike Prague, plavky od společnosti K Styl z Kladna, dárkové balíčky od společnosti Alvis s produkty Slim Pasta, vouchery  od Stefany Šperky a šaty od společnosti In & In Styl. Radost jim udělala spousta další drobných cen a služeb včetně zapůjčení luxusních šatů na konverzaci s moderátorem a korunovaci od módní návrhářky Terezy Sabáčkové, v nichž zaslouženě cítily jako princezny.

Fotoreportáž z vyhlašování výsledků a I. disciplíny: volná sestava aerobiku: Petr Krupička, www.dancephoto.cz

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > 20. titul Miss aerobik ČR 2017 získala dvacetiletá Natálie Pilná !