Pražskou "tourku" spolupořádala kralující Miss aerobik Žofie Zitová

Pražskou "tourku" spolupořádala se svojí maminkou Dagmar Zitová v současné době kralující Miss aerobik Žofie Zitová. I když bydlí v Praze 9, akci pořádaly v Praze 6, kam přijely "sponzorským" autem od firmy Louda auto a.s. Obě zvládaly skvěle organizaci více jak 150 soutěžících. V rámci soutěžního Master Classu aerobiku opět úřadovala naše porota, která bedlivě sledovala jak výkony dívek a žen v jednotlivých soutěžních kategoriích, tak i jejich půvab.

Zoom galleryA je jasné, že po náročných lekcích aerobiku v podání skvělých lektorů aerobiku v čele s trojnásobným mistrem světa Pavlem Sirotkem, Gábinou Pilařovou a také Hanou Rieplovou, bylo těžké, aby všechny soutěžící zářily krásou. Porota i tak měla těžkou roli, koho tzv. neposlat do celostátního semifinále. Tak jako v minulých kolech i v Praze rozdávala Miss aerobik ČR 2016 Žofie Zitová společně s finalistkou Annou Sekaninovou přihlášky postupujícím a medaile a ceny od hlavního sponzora Tunturi.

" Překvapila mne účast dívek z Moravy a jejich vítězství," netajila údiv Martina Kopřivová, ředitelka soutěží Miss aerobik a fitness a narážela na výhry. Anety Koupé z Doubravice nad Sázavou a Anny Bednářové z Češkovic (Blansko). "Mne zase potěšila bojovnost Simony Sluťákové, kterou jsem viděla na této soutěži už před 6 lety," ocenila zájem o aktivní životní styl šestadvacetileté inženýrky z Poděbra Mgr. Jana Čejková, zakladatelka soutěží Miss aerobik. Obdiv patřil mnoha dalším dívkám a ženám, které přijely na soutěž z mnoha měst České republiky.

Postupující do celorepublikového Semifinále Miss aerobik a fitness, které se uskuteční v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v sobotu 24. června:

V kategorii Miss aerobik a fitness: Adéla Koupá, Anna Bednářová, Simona Sluťáková, Kateřina Svobodová, Veronika Sciarpa, Šárka Šimáková, Karolína Svobodová.

Miss aerobik Junior: Veronika Švábová, Barbora Zukalová, Nela Carsková, Tereza Husáková, Anežka Netíková, Natália Eiseltová, Silke Pařízková, Kateřina Čermáková, Barbora Zukalová, Natálie Matochová, Dominika Herzánová, Tereza Strejčková, Tereza Musilová, Tereza Čermáková, Jana Hamplová, Tereza Šulínová, Tereza Človečková, Denisa Řípová.

Miss aerobik Kadet: Barbora Šulková, Michaela Uhrínová, Tereza Havlíčková, Lila Kamelová, Klára Vlčková, Pavlína Knorová, Sára Landkammerová, Tereza Chrástová, Kateřina Košátková, Zuzana Čechová, Jana Luňáková, Anežka Králíková, Sabina Tominová, Kristýna Novotná, Linda Tománková, Michaela Ptačková, Natálie Drahotová, Aneta Baňková, Rozálie Křováčková,

MiniMiss aerobik: Aneta Havlíčková, Denisa Jandová, Natálie Koutníková, Rozálie Nohejlová, Vanessa Šťastná, Veronika Králíková, Sára Matochová, Juliana Dubanovská, Adéla Pilařová, Lucie Mikešová, Sandra Hemerová, Michaela Sekenová.

  Zoom gallery Zoom gallery

Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Pražskou "tourku" spolupořádala kralující Miss aerobik Žofie Zitová