Žofie Zitová je Miss aerobik ČR 2016

Titul Miss aerobik ČR 2016 vybojovala ve finále, které se uskutečnilo v Kongresovém sále Hotelu Olšanka v Praze 3 v pondělí 14. listopadu Žofie Zitová, dvacetiletá studentka z Prahy. Aerobiku se věnuje 16 let, je dvojnásobná mistryně Evropy, trojnásobná mistryně republiky, dvojnásobná vicemistryně republiky a trojnásobná druhá vicemistryně republiky v kategorii fitness a AGP.

Zoom gallery
Při jízdě na rotopedu ukázala, že má výbornou fyzičku. Volnou sestavu aerobiku zvládla bez chyby a vyhrála tuto soutěžní disciplínu stejně jako promenádu v plavkách. Na druhém místě skončila v konverzaci s moderátorem, kdy jako pravá gurmánka nakonec snědla i moučného červa. Toho ji vnutil moderátor finále Miss aerobik Petr Svěcený. Spolu s ním skvěle moderovala dění na scéně a pro televizní kamery Jana Havrdová, prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness, Fisaf.cz, která před lety vyhrála soutěž Miss aerobik cvičitelka.

Na druhém místě a titul I. vicemiss aerobik ČR 2016 získala devatenáctiletá studentka Tereza Jedličková z Pardubic, milovnice tance a fitness. A II. vicemiss aerobik ČR 2016 se stala osmnáctiletá studentka gymnázia v Kopřivnici Zuzana Danihelová, která zároveň získala největší přízeň od fanoušků a stala se i Miss aerobik Sympatie 2016. Největšího úspěchu před tím dosáhla na MČR Belly Dance, kde se v duo formaci umístila na 3. místě. Všechny vítězky převzaly hodnotné ceny, které pořádající společnost Esprit Team pro ně získala díky sponzorům. Všechny tři dostaly celoroční permanentky do pražského Fitness Victory, vouchery na estetickou péči na Petra Clinic a Grand Clinic, vouchery na oblečení v hodnotě 5 000 Kč do prodejny Nike Prague, stravování zdarma ve Fitness Menu, voucher na školení ČSAF, voucher na lyžařský zájezd s CK Beta Tour do Francouzských Alp a voucher v hodnotě 20 000 Kč na rotoped značky Tunturi, když vítězka získala voucher na 30 000 Kč na rotoped od Tunturi a klíče od Škoda Rapid. Společnost Louda Auto a.s., dárce hlavní ceny, jí propůjčila auto na rok.

O výsledcích rozhodovala sedmnáctičlenná porota, v jejímž čele byla zakladatelka a ředitelka soutěží Miss aerobik Mgr. Jana Čejková, dalšími členy byli mimo jiné zástupce O2 TV Sport, její obchodní a marketinkový ředitel Jan Raděj, populární fotbalisté František Straka a Horst Siegl, ředitelka Agentury Look Models Martina Kopřivová,  Miss aerobik ČR 2013 Lenka Kociánová, módní návrhářka Tereza Sabáčková, hlavní manažerlka ČSAF, Fisaf.cz Jitka Literová, zástupci hlavních partnerů a sponzorů Louda Auto Martin Feller, Tunturi Martin Zavadil, Fitness Menu Michal Filípek, Grand Clinic MUDr. Pavel Horyna, TJ Spoje Praha 3 Jiří Mourek a další.

O 19. titul Miss aerobik svedlo 11 finalistek dramatický boj, kdy dívky daly do čtyř disciplín celé srdce, veškerou sílu, vůli i talent. A věřte, nevěřte, 10 z nich mělo na dosah vítězství, protože se umístily na prvním až čtvrtém místě. Podívejme se na výsledky ve čtyřech soutěžních disciplínách, když porotci přidělovaly body za aerobik, respektive volnou sestavu aerobiku či tance (dvojnásobná hodnota bodů od porotců), konverzaci s moderátorem, promenáda v plavkách (trojnásobná hodnota bodů od porotců) a přidané body za pořadí podle ujetých metrů za v závodu na rotopedu na 1 minutu ( 1.- 55 b. a 11. – 5 bodů). Na finálový večer je připravovala choreografka Miss aerobik Tereza Puchtová, trojnásobný mistry světa v párovém aerobiku Pavel Sirotek, fitness trenér Jiří Vilímek, choreografka Michaela Haladová, koordinátorka Miss aerobik Iva Fošumová, tisková mluvčí Miss aerobik Markéta Pospíšilová, režii pořadu převzal Vladimír Mati, o produkci večera se staral Jan Vrajík.

Závod na rotopedu – 1minutová jízda 1. Zuzana Danihelová, 2. Lucie Minářová, 3. Lenka Tydlitátová, 4. Nicole Tejcová

Volná sestava – aerobik, tanec 1. Žofie Zitová, 2. Lenka Tydlitátová 3.- 4. Nicole Tejcová a Kristýna Slouková

Konverzace s moderátorem: 1. Klára Melišíková, 2 - 3. Tereza Jedličková a Žofie Zitová, 4. Anna Sekaninová

Promenáda v plavkách: 1. Žofie Zitová, 2. Tereza Jedličková, 3. Natálie Víšková, 4. Zuzana Danihelová Celkové pořadí: 1. Žofie Zitová, 2. Tereza Jedličková, 3. Zuzana Danihelová, 4. Natálie Víšková, 5. Nicol Tejcová

Celkové výsledky: Miss aerobik ČR 2016 - Žofie Zitová z Prahy, I. vicemiss aerobik ČR 2016 - Tereza Jedličková z Pardubic, II.vicemiss aerobik ČR 2016 - Zuzana Danihelová z Kopřivnice

V rámci Finále Miss aerobik ČR 2016 soutěžilo i 5 finalistek MiniMiss aerobik o tituly. Na několika soustředěních se dívenkám věnovala trenérka FISAF Jana Boučková a připravila s nimi společné cvičení aerobiku a promenádu v šatech s vlastním představením sebe sama. Vítězkou se po dvou disciplínách  stala Janka Sýkorová z Vejprnice a je Minimiss aerobik ČR 2016. Titul I.viceminimiss aerobik  patří Sofii Šimkové ze Zlína a II.viceminimiss aerobik je Viktorie Hejlová z Líně u Plzně. Všem je 9 let. Titul MiniMiss aerobik Sympatie 2016 dostala 10letá Laura Dvořáková z Olomouce a titul MiniMiss aerobik Média 2016 patří 9leté Viktorii Hovorkové z Kolína.

O skvělou exhibici se postaralo 5 finalistek soutěže Berušky aerobiku Nela Kabinová, Marcela Nádvorníková, Eliška Eppingrová, Liliana Kulhajová a Natálie Minářová, které na finálové vystoupení skvěle připravovala Edita Baráková.

V rámci programu vystoupila muzikálová zpěvačka Markéta Martiníková, hudební skupina DPH, mažoretky z A Teamu Jany Nováčkové z Hradce Králové.

Další foto od Mariána Juskanina v Galerii.

Žofie Zitová je Miss aerobik ČR 2016
Miss Aerobik 2017 > Aktuálně > Žofie Zitová je Miss aerobik ČR 2016